Aktuálne sviatky priniesli viacero nečakaných informácii, pričom azda najviac šokoval fanúšikov rozchod Moniky Bagárovej a Makhmuda Muradova. Celkom iné emócie však zažívala ďalšia Superstaristka Dominika Mirgová, ktorá len deň pred Vianocami oslávila okrúhle tridsiate narodeniny.

V čase pandémie koronavírusu sa stretávanie rodiny a priateľov znížilo na minimum, pričom každý mieni chrániť nielen seba, ale aj ostatných. Stopku tak dostali nielen návštevy, ale aj veľkolepé oslavy či koncerty, čo okrem umelcov pociťujú aj ľudia po celom svete. Speváčka Dominika Mirgová deň pred Vianocami oslavuje narodeniny a tie aktuálne boli predsa len o čosi výnimočnejšie. Kráska totiž dovŕšila okrúhlu tridsiatku, čo však v momentálnej situácii nemohla osláviť podľa svojich predstáv. Veľkolepej párty sa teda vzdala a nechcela žiadnu.

Na sociálnej sieti však zverejnila krásne video, ktoré zachytáva jedinečný moment prekvapenia. Ako prezradila, v čase, kedy bola na nákupe, sa u nej stretli jej blízki, pričom si pre Dominiku prichystali prekvapenie. „Bol tam okruh mojich blízkych, ktorí si našli čas, prišli deň pred Vianocami a oslávili so mnou moje 30. narodeniny. Ľúbim vás! A vám všetkým, ktorí si spomenuli, napísali sms, zavolali alebo mi zaspamovali direct, zo srdca ĎAKUJEM za všetky krásne gratulácie,“ napísala dojatá hviezda domácej hudobnej scény.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/dominikamirgovaofficial