Dopravná nehoda na východnom Slovensku si vyžiadala ďalšiu obeť. Nehode predchádzala hádka s bratom, po ktorej mladý muž (25) sadol nahnevaný do auta, no domov už žiaľ nedošiel. Informovali o tom noviny.sk v pondelok 19. júna. 

K tragédii došlo v obci Koškovce pri Humennom, kde celú situáciu videl na vlastné oči vodič oprotiidúceho vozidla. Nehodu spôsobila podľa všetkého neuveriteľne rýchla jazda, počas ktorej vodič evidentne nezvládol riadenie a narazil do zvodidiel na moste nad riekou. Auto sa následne pretočilo a zrútilo do vody.

Policajti boli na mieste za niekoľko sekúnd, keďže hliadkovali kúsok od miesta nehody. “Po príchode na miesto zásahu sa vodič nachádzal hlavou vo vode,” povedal veliteľ zásahu Miroslav Hrubovčák pre noviny.sk.

Muža oživovali niekoľko desiatok minút, no bezúspešne. Po čase však policajti zistili, že muž ani nemal právo auto šoférovať. Vodičský preukaz mu policajti zadržali a dostal i zákaz činnosti viesť motorové vozidlá všetkých druhov. Okolnosti a mieru zavinenia prešetrujú dopravní policajti z Humenného.

Zdroj: noviny.sk | Ilustračná foto: Facebook Polícia Slovenskej republiky