Slovenská speváčka a herečka Dorota Nvotová bola v minulosti odsudzovaná za tri rozvody, ktoré má za sebou. Aj napriek tomu nehádže flintu do žita, keďže randí s novom mužom a podľa jej slov nemôže byť šťastnejšia.

Dorota Nvotová bola v minulosti vydatá za Miloslava “Whiskyho“ Lábela, Johnyho Rowettu a Martina Luterána. Nedávno dokonca mala krátky románik s bývalým partnerom Zuzany Čaputovej, fotografom Petrom Konečným.

Známa svetobežníčka sa následne rozhodla venovať všetku pozornosť 7-ročnému synovi Filipovi a záchrane svojej cestovnej kancelárie, ktorá mala počas pandémie koronavírusu utrpieť finančné škody. Do života sa jej však priplietol nový muž, s ktorým dnes tvorí pár.

38-ročná tmavovláska dokonca o svojej novej láske povedala aj pár slov. ,,David je mediálne úplne neznámy človek, ľudia ho určite nepoznajú. My sa poznáme z videnia asi 10 rokov a postupne sme si začali písať. A slovo dalo slovo. Sme spolu mesiac a pol, taktiež je to ešte čerstvé. Priznávam, som veľmi šťastná,“ priznala Dorota pre plusku.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: FB/Dorotka Nvotová