Slovenská speváčka Dorota Nvotová mala opäť smolu. Počas cesty v Indii ju totiž zasiahla veľmi nepríjemná zdravotná komplikácia, pre ktorú musela skončiť v miestnej nemocnici. Umelkyňa podstúpila akútnu operáciu a z nemocničného lôžka sa následne prihovorila fanúšikom.

Dorota Nvotová má za sebou po zdravotnej stránke náročné obdobie. Po tom, čo musela zápasiť s pľúcnou embóliou či hypotyreózou, ju zasiahla ďalšia mimoriadne nepríjemná zdravotná komplikácia. Speváčka, ktorá sa aktuálne nachádza v Indii, sa trápi s obličkovými kameňmi.

Na sociálnej sieti pridala fanúšikom záber z tamojšej nemocnice, kde sa jej kamene najskôr pokúšali rozbiť. Ako však pred pár hodinami objasnila, napokon si musela ľahnúť na operačný stôl. „Viete, aké je najtvrdšie budhistické cvičenie? Keď vám na pooperačné bolesti dávajú len paralen,“ píše umelkyňa, ktorá mohla užiť kvôli ďalším diagnózam len obmedzený typ liekov. „Bolo to dramatické a komplikované, lebo však nemôže mať Nvotová všetko ako po masle. Starostlivosť výborná, je to súkromná nemocnica,“ pochvaľuje si.

Dorota odpovedala i fanúšikom, ktorí nechápu, prečo aj napriek opakovaným problémom naďalej cestuje do ďalekých krajín. Speváčka sa však svojich snov vzdať nemieni. „Mám prosto hroznú smolu, podlomené zdravie a nepamätám si vo svojom živote deň bez akejkoľvek bolesti. Ale zvykla som si na to, a povedala si, že sa tomu nebudem prispôsobovať,“ objasňuje. Každú cestu si ale starostlivo plánuje: „K doktorom poctivo chodím, poslúcham ich nariadenia a žiadnu zo svojich ciest som nikdy nepodnikla proti ich odporúčaniam,“ dodáva. V nemocnici skončil vo vážnom stave aj herec známy z filmov Marvel.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/nvotovadorota, FB/Teleráno