Neprehliadnuteľná speváčka Dorota Nvotová je výraznou postavou slovenského šoubiznisu. Dôvodom je predovšetkým jej otvorenosť a úprimnosť v témach, ktoré rozdeľujú spoločnosť. Nemá však problém vyjadriť sa ani k politickým záležitostiam, pričom často neskrýva hnev.

Dcéra herečky Anny Šiškovej a zosnulého hudobníka Jaroslava Filipa sa pravidelne vyjadruje k politickým témam. Aj ona patrí k osobám, ktoré dúfali, že parlamentné voľby 2020 zmenia našu krajinu k lepšiemu. Opak je však pravdou. Pandémia koronavírusu a neustále koaličné konflikty situáciu ešte viac zhoršili.

Niet sa čo diviť, že na adresu politikov rozhodne nešetrí kritikou. ,,Bolo vašou psou povinnosťou dať to. Dovládnuť, rozuzliť prípady ukradnutého štátu, vrátiť nám krajinu… Zvolili sme si OĽaNO, Sme rodina, SaS aj Za ľudí. A vy ste sa nám zaviazali. Tak sa prestaňte navzájom vyhadzovať, strčte si svoje egá do pr*ele, vyhrňte rukávy a choďte do roboty!“ napísala nedávno na sociálnej sieti.

Mnohí fanúšikovia 40-ročnej svetobežníčky ostali prekvapení, keď sa nevyjadrila k najnovším udalostiam spojených s dvojnásobnou vraždou na Zámockej ulici pred podnikom Tepláreň. ,,Pýtate sa ma, čo si o tom myslím. Prečo nekričím, nepíšem, neburcujem davy. Prežívam TMU. Mám naozaj strach z toho, čo príde. A keďže hejteri mi už dávno píšu: ‚netrep sa do politiky a rob radšej hudbu,‘ skomponovala som o stave krajiny pesničku,“ oznámila Dorota.

Nvotová následne zverejnila obrázok dúhy s jasným odkazom. ,,Boh je nebinárny,“ vyhlásila speváčka. Nebinárnou osobou je človek, ktorý sa jasne neidentifikuje ako muž či žena. Môže sa definovať ako všetky rody naraz, čiže niekde medzi mužom a ženou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/nvotovadorota  |  Foto: FB/Dorota Nvotova  |  Video: Streamable.com