Uplynulý víkend došlo k tragickej dopravnej nehode medzi Zvolenom a Zvolenskou Slatinou. Nepozornosť jedného z vodičov vyústila do zrážky, ktorá si vyžiadala jeden ľudský život. Na mieste zasahovali všetky záchranné zložky.

Vážna autonehoda sa stala na ceste I/16 v Lieskovci okres Zvolen. Došlo k zrážke dvoch osobných motorových vozidiel, pričom vodič si pravdepodobne nevšimol auto, ktoré vychádzalo na hlavnú cestu. Náraz rozmetalo jedno z áut po ceste a druhé skončilo mimo vozovky.

Svedkovia uviedli, že jedného z vodičov katapultovalo cez spolujazdcove okno von. Záchranári začali po príchode na miesto okamžite s resuscitáciou, no mužovi pomôcť nedokázali. Obhliadajúci lekár mohol už len konštatovať smrť. Dokonca bol vyslaný aj záchranársky vrtuľník, ktorý však nakoniec odchádzal na prázdno.

Podľa informácií televízie JOJ bol obeťou nehody 70-ročný hudobník, ktorý bol členom známej hudobnej skupiny zo Zvolena. Momentálne nie je zverejnené meno zosnulého muža, keďže stále prebieha vyšetrovanie a taktiež je potrebné vyjadrenie znalcov.

Zdroj: noviny.sk, Facebook/HaZZ  |  Foto: Facebook/HaZZ