Finále Farmy vyvoláva aj niekoľko dní po odvysielaní u divákov veľké rozpaky. Po internete sa totiž začali šíriť reči, že Romana sa dostala tak ďaleko len vďaka skutočnosti, že má byť údajne rodinou hospodára Martina. Takáto je pravda!

Finálová trojka sa postavila do stodoly už pred pár dňami, no medzi divákmi stále doznievajú obavy. Mnoho Slovákov je totiž presvedčených, že finálové disciplíny a celý priebeh Farmy je ušitý na mieru len istým súťažiacim. O Romane a Radovi si pritom myslí svoje aj víťaz Gabo Sedláček, ktorý im naložil.

Jedným z takých má byť údajne aj Romana, ktorá najnovšie pobúrila videom zo svojho nového YouTube kanála. Internetom sa pritom začali šíriť reči, že je s hospodárom Martinom dokonca rodina. Diváčka Ingrid sa preto rozhodla konfrontovať samotného Martina Bagára, aby vyjadrila znechutenie nad takýmito praktikami.

Nehorázne si do finále pretlačiť neter. Hanba veľká a podvod! Fuj!“ napísala. Martin však okamžite pobavene zareagoval a konverzáciu zverejnil na Instagrame: „Ha, ha, ha. Som sa zabavil. A kto vám takú kravinu povedal? Moja jediná neter má 6 rokov a žije vo Francúzsku,“ odhalil konečne pravdu.

Zdroj: bagar.martin │ Foto: Televízia Markíza