Vďaka reality šou Farma sa podarilo zviditeľniť už množstvu Slovákov, ktorí pred televíznymi kamerami bojovali v neľahkých podmienkach o lákavú finančnú výhru. Jednou z tých, ktorí reláciu opustili tesne pred finále, je aj Kristína Lengyelová z Farmy 11, pričom kráska skončila na štvrtom mieste.

Úspešná podnikateľka, ktorá sa v minulosti nehanbila ani ukázať svoje dokonalé telo, prežila tesne pred Vianocami mimoriadny stres. Ako priznala pred fanúšikmi na sociálnej sieti Instagram, krátko pred sviatkami sa mimoriadne bála o život svojho otca, ktorý dostal infarkt a takmer skonal deň pred Štedrým večerom.

„Môj ocino dostal včera infarkt a poviem vám úprimne.. Všetko okolo mňa sa v tom momente zastavilo. Človek si uvedomí vždy pri situáciách, ako je táto, ako je ten život krehký,“ uviedla exfarmárka, a zároveň sa poďakovala všetkým, ktorí pomohli jej otcovi a zachránili mu život. „Tieto Vianoce budú pre mňa a moju rodinu iné. Nie je pre mňa viac ako to, že to prežil. Vážte si čas strávený s vašimi milovanými,“ vyzvala Kristi svojich fanúšikov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/kristi_dali