Známa markizáčka, ktorá jej pravidelnou hostkou v Teleráne, prežíva náročné chvíle. Aj keď si profesne aj súkromne plní svoje sny, veľmi nepríjemné problémy jej robí manžel Lukáš, s ktorým vychovávala tri deti, hoci dnes je v rozvodovom konaní. 

Známa markizácka tvár, ktorá sa pravidelne objavuje v kuchyni Telerána, kde došlo k viacerým zmenám, prežíva náročné chvíle. Michaela Králiková, ktorú poznajú diváci už z kuchárskej šou MasterChef, musela byť konfrontovaná s políciou, ktorú na ňu zavolal jej manžel Lukáš kvôli ich trom deťom.

Sympatická hnedovláska zažíva síce úspech v kariére a vydáva knihu, no v súkromí sa bude musieť vysporiadať so svojím manželom, pričom už aktuálne podala žiadosť o rozvod a lásku našla v novom priateľovi. Manžel mal na Michaelu zavolať políciu po tom, čo nechala deti samé doma. „Návrat do reality urýchlila návšteva polície, ktorú privolal otec detí, pretože som ich nechala hodinu osamote doma, kým som bola v servise,“ uviedla.

Kuchárka pritom tvrdí, že trpí kvôli konfliktom s manželom reaktívnou depresiou a uviedla, že pred deťmi hovorí o jej „živote v hriechu“. „Nehnevajte sa, nechcem sa k tomu viac vyjadrovať, všetko už bolo povedané,“ uviedla Novému Času a nechcela sa k incidentu bližšie vyjadrovať. Iný názor má ale manžel: „Manželka necháva deti pravidelne bez dozoru. Snáď 11-ročný syn ich postráži, čo je neprijateľné. Viackrát som ju upozorňoval, ale nereaguje na to a ďalej necháva deti bez dozoru,“ obáva sa a vo veci opustenia dieťaťa podal trestné oznámenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: FB/Michaela Králiková