Na Farme to opäť vrelo. Dôvodom bol napínavý duelový súboj medzi Adriánom Jurčom a mladým YouTuberom Filipom Jánošom. Napriek urputnej snahe sa obľúbenému účinkujúcemu nepodarilo udržať v hre a len po niekoľkých dňoch strávených na statku odchádza domov.

Adrián zavítal do vidieckej reality šou v spoločnosti ostatných pomocníkov, avšak i po pár dňoch sa dokázal zaradiť k silnej skupine pôvodných farmárov. Spolu s Dagmar, Natáliou a Michalom tvoril silnú koalíciu, ale len do momentu, kedy sa rozhodol pomstiť vyradeného Vikinga a do duelu vyzval silného Filipa Jánoša.

V napínavom súboji sledovali diváci skutočnú drámu v podobe vytrvalostnej disciplíny– počas nej súťažiaci držali viac ako 106 kíl takmer desať minút na svojich ramenách. Napokon sa na víťazný post opäť postavil verejne známy streamer a Adrián utrpel porážku 3:0. Domov tak odchádza len po pár dňoch pred televíznymi kamerami, napriek tomu si na statku vybudoval silné puto s českou kráskou Dagmar.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Tá po jeho porážke neudržala slzy smútku a narovinu priznala narastajúce pochybnosti. „Ja som chytila záchvat plaču, je to také smutné, že sa tá naša skupinka nevieme tu udržať. A ide mi hlavou, o čo tu ide, či sa naozaj snažia nás nových vyšachovať z hry,“ Kubínová uvažovala nad odchodom nielen Adriána, ale i ostatných pomocníkov Tomáša a Patrície, ktorí stratili šancu na výhru 75 000 eur počas predchádzajúcich týždňov.

Zdroj/Foto: voyo.markiza.sk