Dráma v Kežmarku: Muž dobodal rodičov a zajal predavačku!

Dátum:

Včera (17. februára) zostali v šoku obyvatelia mesta Kežmarok, keď v jednom z nákupných centier došlo k rukojemníckej dráme. Vyjednávane s páchateľom trvalo dlhé hodiny, pričom mal vystrašenú predavačku ohrozovať nožom.

Podozrivým mužom je 41-ročný Ľudovít, ktorý potom, čo zavraždil svojich rodičov a v byte nechal pustený plyn, sa presunul do obchodného domu Tesco. Vo večerných hodinách zadržal 40-ročnú predavačku, s ktorou sa zabarikádoval v kancelárií, pričom mal pri sebe nôž.

Na miesto bol vyslaný vyjednávací tím, kukláči a niekoľko policajných hliadok, ktorých cieľom bolo oslobodiť vystrašenú ženu a zadržať nebezpečného páchateľa. Muž požadoval splnenie jeho požiadaviek, ktoré však nie sú známe.

Počas 7-hodiného vyjednávania boli muži zákona vyslaní aj do bytovky, kde bol oznámený úniku plynu. Tá najhoršia predtucha sa napokon stala skutočnosťou, keďže policajti našli tu dve mŕtve telá dobodané nožom. Vyjednávači tak museli byť ešte viac opatrnejší, no napokon sa im podarilo predavačku vyslobodiť a neskôr zadržať aj Kežmarčana. Prípadom sa zaoberá krajská kriminálka v Prešove, pričom mužovi hrozí doživotný trest odňatia slobody.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Polícia SR-Prešovský kraj  |  Foto: FB/Polícia SR-Prešovský kraj, TA3

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Matovič chce regulovať politické diskusie: Ostrý odkaz od Dibákovej!

Igor Matovič plánuje zasiahnuť do fungovania politických diskusií, pričom...

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...