Druhá séria reality šou Love Island je už v plnom prúde, pričom z relácie vypadla prvá zo súťažiacich. Najnovšie sa zdalo, že to pred kamerami dobrovoľne vzdáva aj jeden z mužských účastníkov, avšak nič napokon nebolo tak, ako sa na prvý pohľad zdá.

V uplynulých hodinách do vily zavítal nový súťažiaci Radek, ktorý si na prvé rande pozval krásnu brunetku Sáru. Tá po párovaní tvorí pár s príťažlivým Zbyňkom, pričom ten situáciu neniesol najlepšie a na svojich kolegov vyrukoval s nečakaným vyhlásením.

„Fakt neviem, ako mám začať, úplne sa klepem. Som rád, že sme sa tu zišli v takejto partii, keď som sem išiel, hovoril som si, že to nie je nič pre mňa. Som introvert, bál som sa, že sa tu nebudem s nikým baviť. Jednoducho je toho na mňa už celkom dosť a mám vás všetkých veľmi rád, ale premýšľam nad tým už tretí deň a rozhodol som sa, že už ďalej nechcem pokračovať v tejto súťaži,” povedal šokovaným účastníkom reality šou Zbyněk s plačom.

Ešte väčšie prekvapenie prišlo o krátky okamih, keď začal spievať spolu s Fabiom skladbu od Michala Davida: „… ale seš jiná než, než za jakou sem tě měl. Já už vím, co ty chceš, ty se všem chceš jenom líbit. Děsně moc, mě to štve, že sem hloupě naletěl!” Zábavu z hereckej etudy však nezdieľali všetci účastníci šou a Zbyněk sa stretol skôr s negatívnymi reakciami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Voyo, IG/loveislandcs