Dráma v očkovacej lotérii: Výhru vyžrebovanej takmer ovplyvnila babička!

Dátum:

V uplynulých hodinách na Slovensku prebiehala ďalšia epizóda očkovacej lotérie, v ktorej si môžu zaregistrovaní občania prilepšiť o neuveriteľných 100-tisíc eur. V sobotu (23. októbra) si pripísali na účet fantastickú sumu štyria Slováci, kým posledný vyžrebovaný nezdvihol telefón.

V sobotnom hlavnom vysielacom čase sa zopár ďalším Slovákom navždy zmenil život po získaní výhry v očkovacej lotérii. Predposledná epizóda však priniesla aj drámu, keď jedna z vyžrebovaných takmer prišla o finančnú hotovosť. Hudobným hosťom relácie sa tento raz stal bývalý superstarista Tomáš Bezdeda, ktorý zároveň vytiahol z osudia súťažný lístok Františka z Neporadze. Telefón zdvihol jeho syn Peter, ktorý po správnom vyrieknutí hesla získal pre otca 100-tisíc eur.

Následne sa pred kamery postavil športový komentátor Marcel Merčiak, ktorý vyžreboval mladomanželku Jaroslavu z Košíc. Tá získala výhrou najkrajší svadobný dar. O fantastickú hotovosť si však prilepšil aj Miroslav z Červeného Kameňa, ktorého vyžreboval Ján Škorňa, moderátor Farmárskej Revue. K nečakanej udalosti došlo v momente, kedy sólista baletu SND Andrej Szabo vylosoval Dominiku z obce Klin. Tá totiž mala obsadený telefón, pričom zo štúdia jej volali až trikrát. Napokon sa však moderátorom predsa len ozvala a ako uviedla, dovolať sa jej nemohli, nakoľko práve hovorila s babkou.

Ako posledného vyžreboval chirurg a riaditeľ nemocnice v Skalici Jakub Rybár zaočkovaného Mateja zo Stupavy, ktorý sa však neozval, a tak sa bude v úvode poslednej časti relácie Byť zdravý je výhra hrať o 200-tisíc eur.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: RTVS

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Matovič chce regulovať politické diskusie: Ostrý odkaz od Dibákovej!

Igor Matovič plánuje zasiahnuť do fungovania politických diskusií, pričom...

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...