Situácia, ktorú by rozhodne nechcela zažiť žiadna žena. Populárna moderátorka ESPN sa priznala z desivou pravdou, ktorá bola pre ňu fyzicky aj psychicky náročná, predovšetkým preto, že aj napriek tomu, že prichádzala o dieťa, stále sa musela pred kamerou usmievať od ucha k uchu.

Skúsená redaktorka Sara Walsh (39) sa zúčastnila zápasu amerického futbalu, kde počas živého vysielania informovala divákov o priebehu hry. Práve vtedy cítila, že niečo nie je v poriadku a počas priameho prenosu prichádzala o svoje dieťa.

Nikto netušil, že je v druhom stave a celý štáb sa zaujímal predovšetkým o vývoj zápasu. ,,Nikto o tom nevedel okrem môjho manžela. Keď sa to stalo, tak ma videl len v televízií. Bol totiž tisíce kilometrov ďaleko,“ uviedla Sara pri spomienke na traumatizujúci zážitok pre usatoday.com.

Po istom čase sa pozviechala a s manželom sa snažili o umelé oplodnenie, no neúspešne. Nakoniec prestala dúfať a snažila sa žiť naplno aj bez bábätka. Osud to však zariadil za ňu a dnes sa teší z dvojičiek, ktoré boli rozhodne nečakané.

Zdroj: ffw.usatoday.com  |  Foto: instagram.com, cz.depositphotos.com