V rodine herca a moderátora Farmy Mareka Fašianga bolo poriadne rušno. Rozprávková dovolenka na zasneženom lyžiarskom svahu sa v sekunde zmenila na drámu. Jeho partnerka Tereza Bizíková skončila s otrasom mozgu a narazeným kolenom na urgentnom príjme. 

Herec a moderátor Marek Fašiang tvorí pár s krásnou modelkou Terezou Bizíkovou, s ktorou vychovávajú rozkošnú dcérku Olíviu. 23-ročná svetlovláska pritom len nedávno priznala, že ju po pôrode poriadne potrápili psychické problémy. V uplynulých dňoch si chcela užiť lyžovačku v zasnežených horách.

Romantická dovolenka sa však v sekunde zmenila na drámu a úraz. Kým na jednom zábere na sociálnej sieti pózuje ešte vysmiata Tereza na lanovke v spoločnosti Nely Pociskovej, na ďalšom jej už garde robia zdravotníci na urgentnom príjme. Ako prezradila, situáciu na svahu neodhadla správne. „Môj tip pre vás – nechoďte na svah, keď nie je dobrá viditeľnosť, už je svah zjazdený a tvoria sa bubny,“ upozornila fanúšikov.

Pod dohľadom lekárov bola napokon kráska ošetrená, pričom jej bola podaná infúzia a urobené nevyhnutné prehliadky. Nakoniec všetkých upokojila so slovami, že išlo len o drobný otras mozgu a zranenie kolena. „Som úplne v poriadku. Mini otras a narazené koleno, ale radšej všetky potrebné vyšetrenia podstúpim,“ uviedla.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/bizikova_tereza, marekfasiang