Telenovela Keď budeš moja si získala srdcia miliónov fanúšikov po celom svete. Známy herec, ktorý stvárnil rodinného príbuzného, však prežíva veľmi náročné chvíle. Len prednedávnom mu totiž náhle museli amputovať jednu nohu, aby mu doslova zachránili život.

Aj na Slovensku získala telenovela Keď budeš moja obrovskú popularitu. V jednej z rodín z prostredia kávových plantáží si zahral postavu homose*uálneho brata Bernarda herec Juan Pablo Medina. 43-ročná hviezda v tomto období natáčala ďalší seriál, keď došlo k obrovskej dráme, ktorá sa zmenila na boj o život.

Podľa informácií The San Diego Union Tribune prišlo priamo počas natáčania hercovi nevoľno a musel byť okamžite hospitalizovaný  v jednej z mexických nemocníc. Ako neskôr ozrejmili, odpadnutie spôsobila trombóza, kvôli ktorej museli, bohužiaľ, Juanovi amputovať nohu.

Rodina známeho herca sa k smutnej udalosti nechce verejne vyjadrovať a odmietla poskytnúť akékoľvek stanovisko, pričom žiada o rešpektovanie súkromia. Hercov zástupca uviedol na sociálnej sieti krátke stanovisko, v ktorom potvrdil, že Medinov stav je stabilizovaný a v týchto dňoch sa pomaly zotavuje. Nedávno pritom šokovala smrť hviezdy z Divokého anjela.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sandiegouniontribune.com │ Foto: IG/juan_pablomedina, Facebook