Andreu Verešovú mnohí právom považujú za najkrajšiu Miss Slovensko spomedzi všetkých ročníkov. 38-ročná Žilinčanka, ktorá je matkou dvoch detí, sa stále venuje modelingu, pričom v týchto dňoch sa odhodlala podobne, ako jej šoubiznisová kolegyňa Dara Rolins, k radikálnej premene.

Modelky kalibru, akým je Verešová, bývajú verné svojej klasickej vizáži a k viditeľným premenám sa odhodlávajú len výnimočne. Dalo by sa povedať, že odkedy Andrea vyhrala v roku 1999 prestížnu súťaž Miss Slovensko, jej výzor sa akoby vôbec nezmenil. Až na jemný preliv vo vlasoch ostáva verná prirodzenému vzhľadu bez výrazných úprav. „Ja som zástancom toho, že všetko s mierou a všetko len tak, aby to vyzeralo prirodzene. Nepáčia sa mi extrémy a ako modelka si myslím, že by všetko malo vyzerať prirodzene,“ vyjadrila sa pred časom pre portál extra.cz.

Tentokrát sa však mamička Daniela a Vanessy odhodlala k radikálnemu kroku, ktorý ju výrazne omladil: „Miguel sa rozhodol moje vlasy radikálne skrátiť, vraj to bude viac fashion a vzdušné. Pretože som konzervatívna a mám rada klasiku, urobili sme zatiaľ kompromis. Vlasy sú zosvetlené a o 30 cm kratšie (pre začiatok by to stačilo),“ napísala k fotke krásna modelka, pričom si od fanúšikov vyslúžila množstvo opodstatnenej chvály. Andrea totiž vyzerá s novými vlasmi omnoho šmrncovnejšie a snáď aj o 10 rokov mladšie. Nemyslíte?

Andrea kedysi

Andrea dnes

Zdroj: Instagram/andreaveresovaofficial