V pondelok došlo v Košiciach k mimoriadne dramatickej a napätej atmosfére. V nákupnom stredisku Aupark v centre mesta sa mal približne 40-ročný muž vyhrážať samovraždou. Preliezol sklenenú výplň so zábradlím, pričom na mieste museli zasahovať policajti aj hasiči.

V nákupnom centre Aupark v Košiciach došlo v pondelok k nepríjemnému incidentu, ktorý sa mohol skončiť tragédiou. Ako informuje Korzár, približne 40-ročný muž mal na druhom poschodí preliezť sklenenú výplň so zábradlím, na ktorom sa následne húpal.

Neznámy sa vyhrážal svojou samovraždou. Na miesto boli okamžite privolaní policajti i hasiči. Príslušníci HaZZ priestor hermeticky uzavreli a pripravili nafukovacie vaky pre prípad pádu.

Ako uviedol jeden zo svedkov incidentu, vrchné dve poschodia nákupného centra, ako aj priestory prízemia boli ohraničené páskou. Nakupujúci tak boli obmedzení na vstupe do niektorých predajní. Atmosféra mala byť napätá, no okoloidúci ľudia si začali muža fotiť na mobil, a dokonca mu adresovali nepríjemné poznámky. V Čechách zaskočila verejnosť nečakaná smrť známeho futbalistu a syna českého miliardára.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: kosice.korzar.sme.sk │ Foto: FB/AUPARK Košice, Korzár