To, čo sa včera odohralo na televíznych obrazovkách prekvapilo nejedného diváka. V piatok sa už tradične odohrával farmársky duel, kde sa tentokrát proti sebe postavili ženy, a to Miriam Pribaničová a Lucia Mokráňová. Pár minút pred začatím duelu nič nenasvedčovalo tomu, že dôjde k naozajstnému boju o život!

[sociallocker]Tesne pred začiatkom duelu sa k divákom prihovorila Miriam: ,,Pred prvou disciplínou som zacítila, že niečo nie je v poriadku,“ povedala. Jej zdravotný stav ihneď skontroloval prítomný zdravotník, ktorý jej nameral veľmi vysoký tlak 190/115! Priznal, že vysoký tlak trápi Miriam už od stredy a netajil, že Miriam zrejme dobojovala bez súboja. To však Miriam nechcela ani počuť! Trvala na tom, že do súboja s Luciou pôjde a vysoký tlak ju od vytúženej výhry neodradí. Samotná moderátorka Kveta sa niekoľkokrát uisťovala, či to Miriam myslí vážne, nikto nechcel riskovať to, že sa Bubicin zdravotný stav zhorší. Miriam však všetkých upokojovala, že sa cíti lepšie, do duelu pôjde a to aj na vlastnú zodpovednosť!

Miriam zvoli disciplíny v nasledovnom poradí: hákovanie, pretláčanie drevenou kladou a prekvapenie. Za prvú disciplínu si pripísala bod Lucia a v pretláčaní bodovala Miriam. O výhre rozhodlo až prekvapenie. Farmárky mali držať v rozpažených rukách vedrá s vodou, až pokiaľ budú vládať. Toto bolo podľa všetkého nad sily vyčerpanej Miriam, ktorá túto disciplínu prehrala a na statok sa tak vrátila Lucia.

https://www.instagram.com/p/BDnLAHyNit-/?tagged=luciamokranova

Foto: Facebook / Instagram [/sociallocker]