Svetoznáma speváčka, ktorá má na konte viaceré hity, sa stala po štvrtýkrát šťastnou mamičkou. Ako však prezradila, posledný pôrod bol poriadne dramatický, pričom v istej chvíli pociťovala veľký strach. Lekári rozhodli kvôli hrozbe o akútnom cisárskom reze.

Britská speváčka Jamelia, vlastným menom Jamelia Niela Davis, má 41 rokov. Okrem úspešnej kariéry sa teší aj zo šťastného manželstva. Z predchádzajúceho vzťahu vychováva dcéry Teju (21) a Tianu (17), kým súčasnému manželovi porodila dcéru True (4). Po štvrtom tehotenstve priviedla na svet novorodeniatko, ktorého meno si zatiaľ necháva pre seba.

Jamelia však pre Hello magazín priblížila podrobnosti dramatického pôrodu, počas ktorého zažila poriadny strach o bábätko. Hviezda bola pod dohľadom lekárov, keďže sa posledné štyri týždne snažila dieťatko udržať v sebe čo možno najdlhšie. Po tom, ako mu však začal tep srdiečka prudko klesať, pristúpili lekári k ráznemu kroku.

Jamelia porodila v 36. týždni cisárskym rezom. Svoju skúsenosť opisuje ako dramatickú a napriek tomu, že všetko dobre dopadlo, sa cítila vydesená. Popri starostlivosti o novorodeniatko sa navyše musí zotavovať po lekárskom zákroku, na ktorý tak ľahko nezabudne. Známa herečka z telenoviel si zas užila vysnívanú svadbu len mesiac po ohlásených zásnubách.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: hellomagazine.com │ Foto: YT/VIDEO HITS, IG/officialjamelia