Došlo k ďalšiemu konfliktu na hudobnej scéne, pričom za všetkým je, ako inak, Rytmus. V jednom z jeho najnovších textov si zobral na pretras slovenského speváka Paľa Drápaka, na čo ostro reagovala jeho manželka Jeanette. Teraz sa dokonca k tvrdej kritike pridala aj rodina jeho snúbenice Jasminy!

Vrbovský je známy tým, že si rád “rypne“ do umelcov a použije ich vo svojich textoch, pričom im určite nespraví dobrú reklamu. Tentokrát si neodpustil poznámku na adresu bývalého frontmana kapely Metalinda, Paľa Drapáka. ,,Ne, že by to nejako sr*alo, ale konečne pochopte, že nefrázujem jak j*blý Drapák Palo,“ rapuje v skladbe.

Na jeho odkaz okamžite zareagovala manželka speváka Jeanette. Veľmi ostro sa vyjadrila k jeho osobe, pričom ju absolútne pobúrilo, ako sa vyjadroval o jej milujúcom manželovi. Následne sa pod predmetným príspevkom začali kopiť komentáre, pričom užívateľom sociálnej siete Facebook sa páčilo, ako naložila úspešnému raperovi.

Na jej stranu sa však postavila aj speváčka Dominika Stará, ktorú môžete poznať zo speváckej šou Superstar. ,,To je jeden totálny chudák. Mne osobne je ho strašne ľúto. Ako uznaj – zaujať nedokáže inak ako vulgarizmami, oplzlými rečami, útokom na všetkých,“ rozohnila sa blondínka. Kritika určite prekvapila i samotnú Jasminu, keďže Dominika je jej sesternicou z druhého kolena. Dokonca aj balkánskej kráske adresovala pár slov. ,,Je maximálne nechutný a ja osobne by som o neho ani kolobežku neoprela, ani nákupnú tašku by som na neho nezavesila,” dodala na záver Stará.

Vyjadrenie Dominiky Starej

Zdroj: Facebook/Janette Drapáková  |  Foto: Facebook/Janette Drapáková, markiza.sk, RTVS, Facebook/Dominika Stará