Je tomu len zopár týždňov, čo Matúš Kolárovský, známy predovšetkým z markizáckeho seriálu Pán profesor, priznal otcovstvo dcérky Veroniky Nízlovej. Krásna speváčka o jeho totožnosti dovtedy zaryto mlčala a taktne sa len poďakovala neznámemu mužovi za možnosť byť matkou.

21-ročný spevák Matúš Kolárovský si dnes naplno užíva rodičovstvo, pričom má po svojom boku sympatickú partnerku Nikolu. Mladík sa do povedomia verejnosti dostal ako študent v seriáli Pán profesor, kým úspech zaznamenali aj jeho viaceré skladby. K tým najpočúvanejším zaručene patrí singel MY, ktorý venoval svojej rozkošnej dcérke, ktorú má so speváčkou Veronikou Nízlovou.

Najnovšie sa hudobník prihovára svojim fanúšikom novou skladbou Sen, ktorú naspieval s obľúbenou speváčkou Tinou. „Na túto spoluprácu s Tinou som čakal veľmi dlho a aj touto cestou by som sa jej chcel veľmi pekne poďakovať za prijatie, ale aj mentoring. Veľmi si to vážim,“ uviedol Matúš, ktorý vystupuje pod umeleckým menom Yael. Vo videoklipe k singlu dokonca vychádzajúca hviezdička prišla o svoje poznávacie znamenie, a to dredy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Matúš Kolárovský

Foto: IG/matuskolarovsky, panprofesor.markiza | Video: YouTube