Reality šou Farma sa pomaly blíži do finále, pričom súťažiaci sa už niekoľko týždňov nachádzajú v pohodlí svojich domovov. Jednou z najfavorizovanejších farmárok na výhru je v aktuálnom ročníku Eva Vajsová zo Senca, ktorá si získala sympatie viacerých divákov.

Pred kamerami pomerne drsná žena sa nevyhýba žiadnej manuálnej práci a viac než líčeniu svojej tváre venuje čas fyzickej aktivite. Napriek skutočnosti, že je Eva už doma, dala jednej zo svojich blízkych priateliek možnosť odpovedať zvedavým fanúšikom na sociálnej sieti na otázky, ktoré sa týkali práve údajnej finalistky šou.

Okrem iného sa followeri dozvedeli, že Eva mala v minulosti aj mužských partnerov, avšak keď dovŕšila 22 rokov zistila, že ju to ťahá k rovnakému pohlaviu. Bývalá basketbalistka a hádzanárka však z času na čas prekročí svoju komfortnú zónu a dokáže dať do popredia aj svoju ženskosť. Na Instagrame sa objavil jej záber, kde je nielen s upravenými vlasmi a make-upom, ale aj v spoločenských šatách. Spoznali by ste v kráske známu farmárku?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/evavajsova, farma.markiza.sk