Známy zabávač a moderátor Andrej Bičan sa netají tým, že po rozvode s exmanželkou Editou si poriadne vydýchol od úľavy. Výrazne schudol a na verejnosti sa ukazuje so svojou mladšou priateľkou Michaelou. Zdá sa však, že odlúčenie od starého života nebude také jednoduché, ako si pôvodne myslel, čo potvrdzuje aj nedávna hádka s matkou jeho dvoch dcérok.

Andrej Bičan si prešiel náročným rozvodom, pričom s exmanželkou Editou si dodnes nevedia prísť na meno. Stále ich však spájajú dve dcérky, pričom súd určil exmanželom striedavú starostlivosť. Práve to sa stalo kameňom úrazu pri hádke, do ktorej musela zasiahnuť polícia.

Moderátor sa objavil v obci Veľká Mača, kde momentálne žije jeho bývalá manželka. Rozkrikovať na ulici sa mal niekoľko hodín a podľa susedov nešetril výčitkami. „Zabezpečil som ti bývanie, mohla si tam žiť do konca svojich dní. Odmietla si zmluvu. Od októbra som prestal platiť a potom ťa, bohužiaľ, odpojili z elektriny a plynu. Napísala si mi, že nie je elektrika a plyn, ale že deti budú s tebou. Deti sú so mnou. Bodka,” kričal na Editu podľa susedov.

Dôvodom konfliktu bola dcéra Nina, pre ktorú si Bičan prišiel. „Chcel Ninu a ona s ním nechcela ísť. Tak hulákal na ulici a bolo divadlo. On to tak má rád. Čo už, však je herec,” uviedla komikova exmanželka pre cas.sk. Susedia však stratili trpezlivosť a zavolali políciu, ktorá krik ukončila. Paradoxne, muži zákona odviedli namiesto moderátora nakoniec Editu. Dôvod je však neznámy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: markiza.sk, Facebook/Polícia SR, Andrej Bičan Fun page