Poslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová sa uplynulý víkend rozhodla zanalyzovať situáciu okolo podnikateľa Mariána Kočnera, ktorý sa momentálne nachádza vo väzbe. Zrejme však trafila na citlivú nôtu Borisa Kollára, ktorý mal potrebu okamžite reagovať a obhájiť sa.

Nicholsonová zo strany SaS pred pár dňami zverejnila na sociálnej sieti status, kde sa zamýšľala nad otázkou, kto prevzal “kormidlo“ po Kočnerovi v špinavom biznise. ,,Kočner je síce vo väzení, ale jeho úderka operuje ďalej. Otázka je, kto po Kočnerovi prevzal kormidlo a kto tých ľudí za tú špinu, ktorú robia, teraz platí,“ napísala na úvod poslankyňa.

Skúsená politička následne zverejnila mená ľudí, ktorí mali, podľa vyšetrovateľa, udržiavať s Kočnerom pravidelný kontakt. Medzi menovanými sa objavil aj Boris Kollár, ktorý okamžite reagoval. ,,Lucia, utierate si tu o mňa ústa, tak mi dovoľte uviesť veci na správnu mieru. Kočnera poznám 30 rokov, v roku 2004 som od neho kúpil apartmán. Od roku 2010 som s ním v otvorenej vojne. Ako si dovoľujete mať tú drzosť a spájať ma do nejakej skupinky s Kočnerom, keď si ani nepreveríte veci,” rozčuľoval sa multiotecko na sociálnej sieti.

Poslankyňa však upozornila predsedu strany SME RODINA, že informáciu o kontakte Kollára s podnikateľom uviedol vyšetrovateľ. Z tohto dôvodu by sa mal teda obrátiť na daného vyšetrovateľa a zistiť, prečo je súčasťou spisu Mariána Kočnera, ktorý je obvinený nielen z miliónových zmeniek, ale aj z vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.

Celé vyjadrenie poslankyne Nicholsonovej

Zdroj: Facebook/Lucia Nicholsovná verí v zdravý rozum  |  Foto: Facebook/Lucia Nicholsovná verí v zdravý rozum, YouTube