Ples v opere patrí každoročne k najnoblesnejším akciám slovenskej smotánky a inak tomu nebolo ani tento rok. Známa Slovenka, ktorá si nedáva servítku pred ústa, ale posiela známym tváram drsný odkaz.

Ples v opere pohostil aj počas 19. ročníka približne 300 pozvaných významných osobností z rôznych oblastí. Medzi smotánkou nechýbali ani najväčšie krásky šoubiznisu, ktoré sa na túto príležitosť náležite vymódili do šiat zvučných návrhárskych mien. Hlasovať za svoju kráľovnú večera môžete >>> TU <<<. Na plese sa ale nezvyčajne objavila aj známa slovenská rebelka, ktorá podobné akcie v obľube príliš nemá.

Reč je o tretíkrát sa rozvádzajúcej speváčke a spisovateľke Dorote Nvotovej, ktorá do historickej budovy SND zavítala spolu s mamou, herečkou Ankou Šiškovou. Dámy vyzerali úžasne, pričom Dorota prekvapila svojím vzhľadom aj moderátorku Kvetku Horváthovú, foto >>> TU <<<, ktorá jej svoj obdiv vyjadrila v Teleráne: „Stále ťa vidím v džínsoch, ako rebelujúcu babu, a zrazu si sa objavila v elegantnej róbe,“ na čo Dorota zahlásila, že išla ako mamin doprovod a označila ich za „dve chudery bez chlapov“.

Pre Plusku dokonca priznala, že pôvodne chcela ísť na významnú udalosť v šatách od Číňanov, no po maminej kritike sa rozhodla osloviť pár hodín pred plesom návrhára Borisa Hanečku. Napokon zhrnula aj svoje dojmy z plesu: „Nebolo to až také nepríjemné, ako som sa bála, že sa tam budem nudiť a odídem po pol hodine. Nakoniec som tam ostala asi 4 hodiny. Aspoň na chvíľu som zažila, aké to je byť za princeznú,“ zasrandovala, no na záver si neodpustila tvrdé slová: „Bola to taká prehliadka plastickej chirurgie,“ dodala, hoci nevedno, ktoré dámy s vylepšenými tvárami či vnadmi mala presne na mysli.

Dorota Nvotová označila Ples v opere za „prehliadku plastickej chirurgie“

Zdroj: pluska.sk, TV Markíza │ Foto: Facebook, Instagram