Simone Simmons (58) patrila k blízkym priateľkám princeznej Diany, ktorej počas života zvykla vykladať karty. Jej drsná veštba ohľadne trvania manželstva medzi Meghan Markle a princom Harrym dvojicu zrejme vôbec nepoteší.

Dianina priateľka Simone sa s princeznou často stretávala a mala vo zvyku vykladať blondínke karty. Dodnes pritom tvrdí, že s duchom Diany dokáže byť aj naďalej v kontakte a dokonca sa s ňou o mnohých veciach poradí. O to desivejšie znie predpoveď, ktorú jej mala údajne priniesť priamo zo záhrobia Harryho mama.

Podľa Simone nebude mať manželský zväzok bývalej hollywoodskej herečky a princa dlhé trvanie: “Dávam ich manželstvu dva a pol až tri roky. Nechcem ho vidieť tak zraneného. Harry pritom nebude tušiť, čo ho tak zasiahlo, až ku tomu dôjde. Teraz je však po uši zamilovaný. Harry je úplným stelesnením Diany, je tak veľmi citlivý,” prezrádza pre The Sun veštica, ktorá dvojici predpovedá 2 deti.

Šokuje tiež vyhlásením, že Meghan by už v tejto chvíli mala byť tehotná: “Myslím, že je už tehotná. Niečo v jej tvári to hovorí,” dodáva. Na záver tiež vysvetľuje, čo bude stáť za rozpadom nasledovanejšieho britského páru. Podľa Simone bude dôvodom krachu manželstva labilná psychika Meghan, ktorá nepochádza práve z ideálnych rodinných pomerov: ” Ani ľudia z dysfunkčných rodín nie sú takú rozhádzaní ako je ona. Pozrite sa na jej posledné dva vzťahy. Netrvali dlhšie ako dva roky. Tento zrejme tiež nebude výnimkou,” zakončuje veštbu.

Aj keď je faktom, že Meghan má zjavné problémy s prispôsobením sa dvornej etikete, štandardom v obliekaní a najnovšie mala Harrymu zakázať aj niekoľkoročnú tradíciu, ktorej sa vždy zúčastňoval, pôsobia manželia veľmi zaľúbene. Dvorný fotograf rovnako prezradil, ako sa Harry po svadbe s krehkou Meghan zmenil, no či sa napokon slová Dianinej kamarátky a veštice naplnia, ukáže až čas.

Meghan a Harry spolu podľa veštice nevydržia viac ako 3 roky

Zdroj: Thesun.co.uk │ Foto: Instagram, YouTube