Reality šou Farma 12 sa niesla v znamení konfliktov, ale aj nových vzťahov. Kým Xénia Gregušová a Lukáš Stanislav momentálne prežívajú rozprávku a láska medzi nimi doslova kvitne, opačný scenár má partnerstvo Rebeky Hlavatej a Henricha Kuľka. Pred fanúšikmi totiž opäť ohlásili nečakaný rozchod!

Heňo a Rebeka sa zblížili na farmárskom statku len pár hodín potom, čo z reality šou vypadla Nikol Fridrichová, ktorá len nedávno prežila fyzický útok. Dvojica spolu ostala aj po vypnutí kamier a všetko nasvedčovalo tomu, že vzťah dvojice sa vyvíja správnym smerom. Napokon však predsa len došlo k rozchodu, ktorý trval len pár dní a farmári sa opäť ukázali bok po boku.

Šťastie ale bývalým hviezdam televízie Markíza neprialo dlho a dnes hlásia definitívny koniec vzťahu. Ako sa totiž ukázalo, Rebeka mala skončiť v posteli s iným mužom, kým Heňo údajne taktiež nesekal dobrotu. Farmár na sociálnej sieti Instagram zverejnil aj zopár poriadne štipľavých odkazov brunetke potom, čo fanúšikom reagovala na položené otázky. Chceli vedieť, či by dokázala odpustiť neveru, prípadne ako by reagovala, keby ju partner klamal.

,,Dievča zlaté ty si sa rozišla a dva dni na to si skončila v posteli druhého chlapa,” odkázal Heňo bez servítky dnes už bývalej partnerke. ,,Ja som bola slobodná, treba sa najprv pozrieť na seba, kto, čo robí. Každá minca má dve strany, on v tomto tiež nebol svätúšik,” odkazuje Rebeka.

Video ohľadom rozchodu môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/lucky_bastard24, rebihlavata