Aj keď je reality šou Farma drsná a nielen diváci, ale aj súťažiaci od nej majú čakať nečakané, s takouto dávkou prekvapenia zrejme nerátal exfarmár Miroslav Pajtáš. Statný východniar, ktorý žije v Anglicku, sa po príchode na statok zamiloval do Stanky, ktorej však po vypadnutí nedokáže prísť na meno!

Stanka a Miro pôsobili pred televíznymi kamerami ako dlhoročný pár, pričom náklonnosť medzi nimi vzbĺkla doslova hneď na začiatku šou. Dvojicu pred televíznymi kamerami sprevádzala láska, no taktiež boli diváci neraz svedkami ich hádok či neprehliadnuteľného osočovania. Kým záznamu neušlo doslova nič, farmári o prípadných vyjadreniach, ku ktorým došlo “za chrbtom”, doposiaľ prísptup nemali.

Všetko sa zmenilo potom, ako uplynulý víkend šou opustil Miro, ktorého doma údajne po celý čas čakala priateľka. Fitness tréner sa následne objavil ako hosť u Martina Šmahela vo Farme X-tra, a keďže sa súťaž natáča s určitýmpredstihom, statkár mal dostatok času pozrieť si značnú časť odvysielaných epizód. „Ona na mňa tak nadávala, špinila a čakala, pokiaľ ja vypadnem. Už mi tam dačo nesedelo a proste, keď som už bol doma, a som si z pár častí tie výstrihy pozrel, tak nemal som dobré pocity, že proste ona ma tam ohovárala a nadávala na mňa, čiže je to také dosť falošné,“ nešetril u Šmahela sklamaním Miro, ktorý blondínku neoslovil inak než Stana.

O čosi ostrejší bol na sociálnej sieti Instagram, kde si servítku pred ústa rozhodne nedávala a uviedol, že ich vzťah sa pre neho nadobro skončil. „Stana už pre mňa neexistuje! Nikdy v živote, fuj! Nech si ju zoberie psychiatria! Taká uvrešťaná žena mi určite nechýba,” prezradil na otázku, či na ňu počká.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/farma.markiza,miroslavpajtas