Je tomu len zopár hodín, čo Slovenskom doslova prehrmel trpký konflikt medzi raperom Rytmusom a bývalým frontmanom kapely Metalinda, Paľom Drapákom. Kontroverzný hiphoper si šťuchol do rockera, čo sa však nepáčilo jeho manželke Jeanette, ktorá mu na celkové pôsobenie na hudobnej scéne povedala svoj vlastný názor. A to pekne zostra!

Slovenský šoubiznis je plný rôznych umelcov, ktorí sa líšia nielen žánrami, dejiskom pôsobnosti či smerovaním, ale aj názormi. Svoje o tom vedia aj fanúšikovia obľúbeného rapera Rytmusa, ktorý si vo svojej tvorbe rozhodne neberie servítku pred ústa. Aj keď sa zdalo, že časy „zlého“ chlapca Patrika sú už dávno preč, vo svojej najnovšej skladbe si rypol do rockera Paľa Drapáka a jeho frázovania. Aj keď nevedno, či chcel raper speváka zhodiť alebo len hľadal rým do textu, jedno je isté. Manželku bývalého lídra kapely Metalinda jeho slova zaboleli a Rytmusovi odkázala poriadne ostré slová, za ktoré sa postavilo množstvo Slovákov, vrátane Jasmininej sesternice >>>TU<<<.

Aj keď reakcia na seba nenechala dlho čakať, Paťo sa na celej situácii skôr mimoriadne dobre zabával, akoby sa trápil, pričom, zdá sa, život pre neho ide prirodzene ďalej. Je tomu totiž len zopár minút, čo sa na jeho Instagrame objavili krásne videá, ktoré pozitívne prekvapili mnohých jeho sledovateľov. V deň sv. Mikuláša sa stal z drsného chlapa muž s veľkým srdcom, ktorý sa podujal pomôcť detičkám v nemocnici. Aj keď síce Patrik o články a prezentáciu nestojí, nám nedá ukázať, že každá minca má predsa len dve strany.

 

Zdroj: Facebook/RytmusKing