Šoubiz Drsný výsmech premiéra: Objavil sa v zoznamke Srdcové záležitosti!

Drsný výsmech premiéra: Objavil sa v zoznamke Srdcové záležitosti!

Igor Matovič a jeho profil na sociálnej sieti valcuje internet. Mnohopočetné príspevky, hĺbavé statusy či vyjadrenia ku všemožným situáciám nenechávajú chladnými ani maskovaných tvorcov zábavného obsahu Zomri. Tí sa postarali o vrátenie v čase a na virálneho priestoru vypustili celkom novú časť kedysi úspešnej relácie Srdcové záležitosti s Jaroslavom Bučekom.

Premiér Slovenskej republiky Igor Matovič sa vtipu na vlastný účet neštíti. Kým v nedávnych týždňoch valcoval internet hit natočený zhodou nešťastných okolností v živom vysielaní v Bruseli, nedávno sa o úsmevnú situáciu postaral opäť. Nech sa však deje čokoľvek, premiér sa k tomu vždy verejne prihlási a vtip šíri ďalej.

Mimoriadne úspešný profil Zomri uverejnil na sociálnej sieti video, v ktorom je hlavným aktérom a zverencom v obore lásky Jaroslava Bučeka práve Igor Matovič. Poníženie však u neho budete hľadať len márne. Túto „upútavku“ relácie Srdcové záležitosti, ktorá zachytáva premiérov príhovor ohľadom koronavírusu, totiž zdieľal aj on sám. Prihlásili by ste sa?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Video: FB/Zomri | Foto: IG/ igor_matovic_olano, needpix.com

Exit mobile version