Druhá šanca, jeden z najúspešnejších seriálov uplynulej sezóny, sa už o pár týždňov vráti na televízne obrazovky, pričom k stabilným tváram obľúbenej novinky pribudnú nové postavy. Tento raz Markíza stavila na svoje osvedčené hviezdy, kým dve z nich prichádzajú do projektu z nedávno ukončeného seriálu Oteckovia.

Tím lekárov z Nemocnice Bezručova uchvátil v priebehu uplynulej sezóny divákov TV Markíza, kým už onedlho sa vrátia na obrazovky v druhej sérii. Doktor Andrej Fabián, ktorého stvárňuje Ján Koleník, sa aktuálne bude snažiť udržať svojich kolegov na pôvodných pozíciách, avšak už v úvodnej epizóde dôjde k zásadnému zvratu, pričom práve ten ovplyvní celý dej.

Okrem pôvodných hercov sa v nových častiach objaví Monika Hilmerová v úlohe mediálne známej internistky, ako aj Filip Tůma v postave vynikajúceho chirurga so zaujímavou dejovou linkou. Ďalšou novou postavou v seriáli bude herec Karol Tóth, ktorý stvárni mladého lekára Daniela Černého a výrazný postup zaznamenala aj Lucia Šimková. Tá sa v prvej sérii predstavila v úlohe dcéry Andreja a Adely, pričom aktuálne bude už lekárkou Fabiánovou. Markíza zároveň uvádza, že v novinke diváci uvidia aj Vlada Černého, Martina Varinského či Karin Adzimovú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Markiza, IG/tvmarkizaofficial