Barbora Balúchová sa momentálne okrem občasného spievania venuje na plný úväzok svojmu synčekovi Alexandrovi Jánovi. Fanúšikom ale prezradila nečakanú novinku. Plánuje s Kollárom druhé dieťa?

Barbora Balúchová si pomaly rozbiehala spevácku kariéru, keď sa nečakane objavila informácia o jej tehotenstve v multioteckom Borisom Kollárom. Bývalá superstaristka sa vtedy stala jeho mamičkou číslo 9 a o pár mesiacov mu porodila syna Alexandra Jána.

Mamička sa momentálne na plný úväzok venuje práve svojmu drobcovi a pravidelne pridáva na sociálne siete fotky, kde sa s malým hrá alebo mu pripravuje chutné pokrmy. Nedávno dokonca ukázala synčeka po prvýkrát zblízka, na čo okamžite zareagovali ľudia komentárom, že sa podobá práve na speváčku.

Úprimnosť Barbory ale zašla oveľa ďalej a najnovšie sa priaznivcom v odpovediach na ich zvedavé otázky pochválila aj zaujímavou pikoškou. Ako sama povedala, k Alexovi si plánuje zaobstarať aj súrodenca! Kedy sa ale k tomuto kroku odhodlá a či bude otcom opäť Boris Kollár, je nateraz otázne.

Speváčka priznala, že Boris svojho syna pravidelne navštevuje
Barbora prekvapila informáciou, že k Alexkovi plánuje do budúcna súrodenca

Zdroj | Foto: Instagram