Jeden z najúspešnejších a najlepšie zarábajúcich Slovákov si môže rozhodne dovoliť všetko, po čom mu srdce túži. A dokonca si môže dopriať aj celkom neplánovane druhé bábätko! S manželkou sa podelili o nádhernú novinku priamo na sociálnej sieti! 

Najúspešnejší slovenský MMA bojovník Attila Végh oslávil iba pred pár dňami svoje 36. narodeniny a dostal k nim skutočne výnimočný dar. Ako totiž oznámil s manželkou Natáliou na sociálnej sieti, k synovi Attilkovi už čoskoro pribudne braček alebo sestrička!

Ako sa to hovorí? S jedným rastie chuť či jedno je len pre strach? Alebo najkrajší darček, aký môžete dať svojmu dieťaťu je súrodenec. Podaktorí ste mali pravdu. Áno, som v tom. Síce úplne nečakane a neplánovane… Ale je to tak. Moje plány na tento rok boli úplne iné, ale ako som raz spomínala, človek mieni, pán Boh mení. Bol to veľký šok pre mňa, skoro som odpadla,“ raduje sa Natália.

Šťastné emócie neskrýva ani hrdý ocko Attila: „Máme veľkú radosť. AJEM BRUTALS HEPYYYY!! Attilka bude mať bračeka alebo sestričku,“ delí sa s vernou základňou fanúšikov športovec Attila Végh. Srdečne gratulujeme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/natalindri