Farmári sa v tejto chvíli nachádzajú v “zlatej ére“, ktorá zahŕňa dostatok pohodlia v podobe postelí a kopu dobrého jedla. Dokonca mali možnosť použiť zlaté tehličky a kúpiť si produkty, po ktorých túžili ich srdcia. V tomto momente sa však účinkujúci priznali, že od začiatku jednému z kolegov poriadne klamali a zavádzali ho.

Evelyn pri poslednej návšteve farmárov nesmierne potešila, keď oznámila, že si pôjdu vďaka ušetreným zlatým tehličkám nakúpiť na trh. Viacerí mali iskry v očiach hneď potom, ako uvideli alkohol alebo sladkosti. Ibrahima však zaujali voňavé špekáčiky, ktoré túžil ochutnať.

Babičkám, ktoré predávali domáce produkty, sa podarilo presvedčiť “čierneho baču“, že ide o teľacie mäso. Je však jasné, že ide bravčové mäso, ktoré majú moslimovia kategoricky zakázané. Maiga však stále váhal, a tak si na pomoc zavolal Milana, ktorý mu tiež zaklamal, čo priznal aj pred kamerou. Africký Slovák si tak pochutnal na zakázanom jedle.

K tomuto incidentu sa nakoniec pred kamerami vyjadrila aj Renáta, ktorá priznala, že Ibimu od začiatku všetci klamali. ,,Veľakrát to tak bolo, že sa robilo na masti a povedali sme mu, že je to na oleji. Potom by len pindal, že je hladný,” šokovala úprimným priznaním divákmi obľúbená farmárka.

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: Facebook/Farma, Instagram/farma2018_official

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.