Obľúbená slovenská kráska je v radostnom očakávaní a jej bruško sa poriadne zaokrúhľuje. Svoje prvorodené bábätko čaká so svojím talianskym priateľom Francescom, ktorý žije v zahraničí. Na pôrod sa pripravuje sama a má už aj jasnú predstavu.

Barbora Švidraňová je už v siedmom mesiaci tehotenstva a čoraz viac si uvedomuje, že musí poľaviť z pracovne nabitého programu a oddychovať. Začala pravidelne jesť a poctivo sa stará o svoju pokožku, keďže chce predísť tehotenským striám.

Červenovláska sa však čoraz obľúbenejšiemu trendu v podobe cisárskeho rezu oblúkom vyhýba. „Som za prirodzený pôrod, bez epidurálky. Venujem sa duchovným veciam a prepojenie s matkou prírodou sa mi zdá veľmi dôležité. Žena je unikátny tvor,“ presvedčivo uviedla speváčka pre plusku.sk.

Herečkin taliansky priateľ by sa mal na Slovensku objaviť pár dní pred termínom pôrodu. No je tiež možné, že sa bábätko vypýta na svet skôr, pričom v tej chvíli bude Barbore asistovať jej mama. Pohlavie jej prvorodeného potomka však prezradiť nechcela.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Instagram