Reality šou Farma 12 delí od semifinále už naozaj iba krôčik, pričom najbližší duel sa bude niesť v znamení lásky. Súťažiaci, ktorí totiž po celé pôsobenie na statku skalopevne tvrdia, že sa rozhodujú predovšetkým srdcom, zaťali do živého a ukázali, že taktika im je predsa len bližšia.

Dvanásta séria reality šou Farma vyvoláva v divákoch zmiešané pocity. Potom, čo niektoré zo súťažiacich oplakávali vypadnutého Nora Brezíka, akoby odišiel na onen svet, sa rýchlo vzchopili a pri voľbe ďalšieho duelanta zasadili ranu pod pás mladej Sáre. 21-ročná fitneska doplatila na to, že je najbližšou osobou Erika Zahorjana, ktorého sa chcú súťažiaci zbaviť už dlhodobo. Hra temperamentného Prešovčana im totiž nie je po chuti, pričom pri stole pravdy sa ho prekvapivo výraznejšie zastal Lukáš Stanislav.

Ten nastavil Kataríne Pohančaníkovej, ktorá sa v zástere jemného vystupovania zákerne stavia proti Erikovi, zrkadlo, avšak neopomenul ani ostatných farmárov. Ako totiž otvorene povedal, duelant je síce ťažká povaha, no nikto z tých, ktorí s ním majú konflikt, si k nemu nehľadali cestu. Vystupovanie Erika taktiež pripisuje dávnejším nezhodám s farmármi, pričom práve tie mohli ovplyvniť jeho ďalšie pôsobenie na statku.

Aj keď sa posledné dámske súťažiace dlhodobo prezentujú, že vo voľbách sluhov či duelantov rozhodujú predovšetkým srdcom, tento raz poriadne prekvapili stovky divákov. Do arény totiž bez pardonu poslali Sáru Adamčíkovú, čím však nechceli ublížiť jej, ale práve Erikovi. Predpokladajú totiž, že najsilnejší hráč, ktorý vyhal už tri duely so skóre 3:0 zápas odignoruje, čím z hry vypadne. Opak však môže byť pravdou, nakoľko zdrvená brunetka svoju lásku žiada, aby bojovala do konca a súboj v žiadnom prípade „nepustila“.

Taktika farmárok okrem páru znechutila aj stovky divákov, ktorí nenechali na Kataríne, Xénii a Anne nitku suchú. „Otras fuj… Toto, čo im spravili… Ľudia bez súcitu… Zákerní a falošní… Škoda slov k tomu asi,“ napísal istý Dávid, kým Marian vyzdvihol predovšetkým fitnesku. „Ja som nevidel ani jednu časť, v ktorej Sára niekomu ublížila, pritom hneď od začiatku sa našiel niekto, kto by ju kritizoval, napríklad taký Noro s Evou, preto by ju mali oplakávať a nie Nora. Jediná si vedela nájsť cestu k Erikovi a vedela každého pochopiť. Aj tým, čo pomohla (Heňo), sa teraz na ňu vykašľali. Podľa môjho názoru jedine ona aj Lukáš tam hrajú srdcom a sú najľudskejší zo všetkých,“ napísal fanúšik. Čo myslíte vy, ako dopadne dnešný duel?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: YT, IG/farma.markiza | Video: YT