Z uniknutej nahrávky z lesnej chaty vyplynulo priznanie Roberta Fica, že ho ktosi okradol. Šéf Smeru hovoril Miroslavovi Bödörovi, že mu zmizlo 50-tisíc eur, zlaté mince a ďalšie veci. Lucia Ďuriš Nicholsonová sa teraz rozhodla pre nečakaný krok na polícii.

Robert Fico mal podľa nahrávky priznať, že jeho kanceláriu na Súmračnej ktosi vykradol. Zmiznúť malo 50-tisíc eur, zlaté mince a ďalšie predmety. Napriek tomu poslanec objasnil, že krádež na polícii nenahlásil, lebo: „Komu budem vysvetľovať, že som mal 50-tisíc v kancelárii?“

Zdá sa, že europoslankyni Nicholsonovej záleží na Ficovom osude natoľko, že sa rozhodla celú vec napraviť: „Zajtra sa obrátim s trestným oznámením na Generálnu prokuratúru, lebo som sa z dôveryhodného zdroja dozvedela o tom, že okradli Roberta Fica. Nemám rada, keď blížia slabým a zraniteľným a bezúhonným. Fica okradli o 50 000 eur a nejaké tie zlaté mince. Nechcel zaťažovať policajtov, lebo tí majú plné ruky práce s vyšetrovaním tej zberby, ktorá sa okolo Fica celé roky krútila. Chudák jeden,“ napísala na sociálnej sieti.

Podľa všetkého tak mohol Fico prísť o ročný, možno aj dvojročný plat poslanca. Z čoho žil? Neviem sa s tým zmieriť, a preto s mojím poradcom, bývalým vyšetrovateľom NAKA, ktorý riešil Kaliňákov DPH tunel, už pripravujeme trestné oznámenie. Pevne verím, že Robert Fico nájde spravodlivosť a že sa mu to všetko vráti. Aj s úrokmi,“ dodala europoslankyňa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Lucia Ď. Nicholsonová, Robert Fico