Jedna z našich najslávnejších herečiek je známa tým, že si servítku pred ústa rozhodne nedáva. V prípade, ak sa jej niečo nepáči, okamžite zareaguje. Tentokrát však zareagovala úplne inak a svoj názor si nechala pre seba, pričom sa na nakrúcaní obľúbenej relácie Inkognito radšej ani neobjavila.

V poslednej epizóde relácie Inkognito ste mohli zachytiť, že tajným hosťom bol herec Dušan Cinkota (47). Po tom, ako pred dvoma mesiacmi opustil brány väznice, snaží sa opäť začleniť do života, pričom sa chce rozhodne vrátiť aj na televízne obrazovky.

Niet sa však čo diviť, že štvorici hercov trvalo celkom dlho, kým im napadlo práve jeho meno. Zuzka Šebová ho nakoniec s radosťou vykríkla. Diváci si však stihli všimnúť, že herečka Zdena Studenková medzi hádačmi chýbala, čo sa stáva veľmi zriedka. Môžeme predpokladať, že sa zrejme nechcela s bývalým trestancom stretnúť zoči-voči.

Hovorí sa, že už pri natáčaní seriálu Ordinácia v ružovej záhrade si rázna blondínka dala podmienku, že sa s Cinkotom na pľaci stretnúť nechce. Neskôr sa dokonca vyjadrila, že známu petíciu za prepustenie uväzneného herca nepodporuje. ,,Každý nech si odpyká svoj trest. Nikto kolegovi Cinkotovi neberie, že je talentovaný človek. Nikto mu neberie, že už od začiatku, keď sa jeho kauzy začali, dostal vždy novú a novú príležitosť. On nikdy nebol hereckou komunitou zatratený a naozaj vždy dostal svoju príležitosť,” uviedla v minulosti pre plusku.sk.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook, joj.sk