Už onedlho odštartuje televízia Markíza ďalšiu sériu tanečnej šou Let´s Dance. Ústrednými postavami, okrem iných, budú aj slovenské herečky Zuzana Fialová (43) a Petra Vajdová (32).

Ostrieľaná Zuzana Fialová si zasadne do kresla porotkyne, pričom Petra Vajdová sa bude potiť na tanečnom parkete. Obe tieto herečky Slovenského národného divadla boli v minulosti veľmi dobrými kamarátkami. Tomu však je koniec. “Naše kamarátstvo bolo v minulosti asi príliš intenzívne a úprimné. Po troch rokoch sa už zdravíme a viac ani nechcem. Stojím si za svojou bolesťou a jej zradou,” prezradila Petra Vajdová. Dôvod nesváru však nechcela konkretizovať, no vraj za tým nebol žiaden spor o muža alebo pracovný konflikt.

K celej veci sa vyjadrila aj druhá strana: “Život je náročný, vzťahy sú komplikované. Som staršia a viem o tom, že vzťahy niekedy bývajú neodkomunikované. Z mojej strany nikdy problém nebol. Nemám energiu na tak intenzívny pocit ako je nemať rád,” zakontrovala Zuzana Fialová.

Už nech je to akokoľvek, uvidíme ako sa vzájomné ochladnuté vzťahy dvoch úspešných herečiek pretavia do šou Let´s Dance, kde sa stretnú zoči-voči.

Zdroj: Cas.sk | Foto: YouTube, Instagram, Depositphotos