V uplynulých dňoch došlo v Bratislave na Obchodnej ulici k nečakanému incidentu, keď bol počas cesty do práce surovo napadnutý jeden zo slovenských raperov. Mec Vrabec, ktorý atakoval rebríčky hitparád v roku 2005, sa pritom mienil už v pondelok vrátiť na hudobnú scénu s novým singlom Slnko Púpava.

“To najlepša, to najlepša zábava graduje, graduje, graduje!” ozývalo sa pred rokmi na každej diskotéke. Skladbu Najlepšia zábava poznal svojho času doslova každý Slovák, pričom práve v týchto dňoch chystal hudobník Mec Vrabec svoj veľkolepý comeback. Radosť z nového duetu so speváčkou LeRou mu však prekazila dvojica mužov, ktorá ho mala napadnúť v skorých ranných hodinách na Obchodnej ulici v Bratislave, keď kráčal smerom do Incheby.

Ako uvádza portál Topky.sk, útleho rapera mali násilníci udierať päsťami priamo do tváre, kým na pohotovosti mu lekár oznámil, že ho neošetria. Mec Vrabec totiž nemal preukaz poistenca, nakoľko roky pracoval v zahraničí a zdravotné poistenie si neplatil. V nepredstaviteľných bolestiach teda vycestoval do Českej republiky, kde ho ošetrili na pohotovosti.

„Prežil som najväčší strop bolesti v mojom živote. Mám trojitú zlomeninu sánky, navŕtaných šesť šróbov v ústach, tri titánové platničky a na niekoľko dní zdrôtovanú čeľusť,“ opísal pre Topky Mec Vrabec, ktorému hrozilo rozpadnutie sánky. Ako ďalej ozrejmuje, údajne nemalo ísť o náhodný atak: “Nikto z policajtov sa tam neobjavil, pritom sú tam kamery a policajná stanica cca 200 metrov odtiaľ, kde sa mi to stalo. Útok trval asi 15 minút. To si nikto za ten čas nevšimol z tých kamier? Páchatelia vedeli, kto som. Kričali na mňa, že sú od nejakých MMA zápasníkov. Asi by sme sa mali aj zamyslieť, či je správne v rapovej kultúre prezentovať bitkárske štýly. Lebo týpci si vyslovene išli udrieť do rapera.”

Ako dodal, útočníci mu šli vyslovene po tvári, pričom polícia po ich totožnosti aktuálne pátra. “Napichali mi injekcie, zdrôtovali mi sánku, navŕtali šróby, bola to strašná bolesť. Bola to 2 aj pol-hodinová operácia, potom veľká pooperačná bolesť, stále ma to bolí, no aspoň viem trochu rozprávať. Jem cez trubičku. Povedali, že to je akoby zázrak, že som mal šťastie v nešťastí,” uvádza Pluska.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky.sk, Pluska.sk | Video: YouTube | Foto: IG/mecvrabec