Je tomu zopár mesiacov, čo Česko a Slovensko hľadali svoju Superstar, ktorou sa po dlhých týždňoch stala Tereza Mašková. Ako sa však zdá, vo vodách šoubiznisu sa nestratí ani najexotickejší zo súťažiacich, Jakub Pružinský.

V speváckej šou Česko Slovensko hľadá Superstar 2018 sa objavilo množstvo talentovaných spevákov, spomedzi ktorých vyčnievali aj Jakub Pružinský a Juliána Hamranová. Ryšaví súťažiaci budili záujem divákov nielen svojim neprehliadnuteľným vzhľadom, ale aj hudobným talentom, ktorého majú na rozdávanie.

Zopár mesiacov po ukončení šou sa do povedomia verejnosti hlási práve mladý spevák, ktorý iba pred pár hodinami predstavil svoj prvý singel „Lost“. Do videoklipu si prizval herečku a hudobníčku Juliánu, s ktorou vytvorili fantastický vizuál vyvolávajúci zimomriavky.

„Som stratený. Stratený sám v sebe. Utekám z reality a snažím sa nájsť svoj cieľ. Som neistý v kroku. Mám strach z konca, no začiatku sa bojím oveľa viac. Neviem, čo je lož a kde skrýva sa pravda. Strácam sa v ľuďoch. V ich tvárach a myšlienkach. Pohltení konzumným svetom zabudajúc na svoj cieľ. Zabúdajú, že nejaký cieľ vlastne mali. Nechcem byť ako oni. Alebo chcem? Som stratený. Hľadám toho, kto hľadá. Moju spriaznenú dušu. Môjho anjela. Vodcu, ktorý mi ukáže smer, pretože som zablúdil. No existuje taká osoba na svete? Neviem. Možno tá osoba, ktorú hľadám som práve ja!“ napísal Jakub ku skladbe. A čo vy, našli ste sa v nej?

Video: YouTube | Foto: Facebook/Juliána Hamranová, Instagram/_jvckob_