Kým len pred pár hodinami si svoje životné áno povedala fitness trénerka Tatiana Žideková s partnerom Michalom, na Slovensku sa schyľuje k ďalšej svadbe! Dvaja víťazi speváckych šou totiž v utorkovom Teleráne priznali, že sa nielenže zasnúbili, no čakajú aj spoločné bábätko!

Ivanna Bagová, ktorá v roku 2012 vyhrala súťaž Česko Slovensko má talent, žiari šťastím. Rodená Ukrajinka len pred pár mesiacmi priznala, že sa zamilovala do kolegu Petra Bažíka, pričom aktuálne čakajú prvé spoločné dieťatko! Finalista šou Slovensko hľadá Superstar 2 a víťaz X Factoru z roku 2014 sa pritom len v novembri 2021 rozviedol s exmanželkou Kristínou, ktorá mu porodila dcéry Danielu a Anetu.

Ako budúci rodičia prezradili, doktor je momentálne naklonený tomu, že Ivanna by mala porodiť chlapčeka, avšak nič ešte nie je úplne jasné. “Pre mňa je to taká novinka, sú to také nové pocity, ktoré som predtým nikdy nemávala, takže už teraz tá láska, ktorú pociťujem k tomu dieťaťu, tam je. Veľmi sa tešíme spolu,” povedala budúca mamina v markizáckom Teleráne. Okrem rodičovstva však dvojicu čaká aj svadba, nakoľko Peter požiadal Ivannu práve na Vianoce o ruku. Dvojici gratulujeme!

Teleráno so speváckou dvojicou si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Markiza | Foto: IG/ivanna_bagova, peter.bazik