Dvojica vo farmárskej šou, ktorá si ihneď od začiatku padla do oka, prechádza momentálne veľkou krízou. Za nezhodami a ochladnutou atmosférou pritom stojí opäť ktosi tretí vonku. Blíži sa ich koniec?

Vzťahy na Farme sa začínajú poriadne komplikovať. Len pred niekoľkými hodinami sa atmosféra na statku zhustila natoľko, že vyústila do otvorených vyhrážok Mateja. Ten sa mal dokonca podľa slov Markízy uchýliť aj k fyzickému útoku, po ktorom skončil jeden z farmárov v nemocnici a svalnáča definitívne vylúčili z hry. K nepeknému zraneniu brucha prišla aj jeho Mirka, ktorá sa musela po útoku kravy rovnako pobrať vo veľkých bolestiach k špecialistom.

Problémy sa ale nevyhýbajú ani ostatným dvojiciam. Nika a Robino pôsobili až doteaz ako čerstvo zamilovaný párik a ich sympatie sa nedali skryť. Tmavovlasý fešák sa ale z ničoho nič rozhodol farmárku ignorovať: “Zo sekundy na sekundu alebo z minúty na minútu sa prestal so mnou baviť v ten večer a bolo mi to čudné,” uviedla so slovami, že nevie, čo je za tým. Robino, ktorý sa plánuje naschvál baviť len s ostatnými, sa ale zveril Mirke, že má “vonku niečo rozrobené”, a tak nad budúcnosťou tejto dvojky visí poriadny otáznik.

Nemilo zaskočená ale ostala aj Kika, keď jej kamošovi Radovi prišla zásielka z domu. Súčasťou balenia s najväčšími dobrotami od mamky bol totiž aj list od snúbenice. Hoci kráska pred kamerou uviedla, že je všetko v poriadku, bolo evidentné, že jej táto pošta nebola príjemná a dotkla sa jej viac, ako pripustila. Rado sa po slovách Ivky, aby nezahodili šesť rokov lásky kvôli Farme, takmer rozplakal a zdá sa, že má vo svojich citoch jasno. Ako to ovplyvní ich ďalšie fungovanie?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<