Šou Česko Slovensko má talent je plná fenomenálnych umelcov, ktorí svojimi vystúpeniami ohurujú nielen porotu, ale aj televíznych divákov. Tento raz sa pred kamery postavil pár Poliakov, ktorý zapojil do svojho čísla porotcov i moderátorov, pričom získali priamu vstupenku do finále!

V uplynulých hodinách odvysielala TV JOJ ďalšiu epizódu šou Česko Slovensko má talent, kde prišli svoje prednosti ukázať aj Alexandra a Alfredo z Poľska. Dvojica vystupuje pod názvom Deadly Games, a teda smrteľné hry, pričom práve tie predviedli aj pred televíznymi kamerami. Vzhľadom na charakter ich vystúpenia si nemohli dovoliť žiadne pochybenie, nakoľko predviedli aj hádzanie ostrých nožov, čo si okúsili i moderátori šou.

Jasmina Alagič a David Gránský sa mali postaviť oproti sebe v tesnej blízkosti a pozerať si do očí, keď medzi nich začal Alfredo hádzať osem ostrých nožov. Nadšená porota nenachádzala pri hodnotení slov, a keďže každý z nich už minul svoju možnosť poslať niektorého z účastníkov šou priamo do finále, urobiť tak mohli už len moderátori. Počas verdiktu poroty preto začala Jasmina s Davidom schádzať z pódia priamo k stolu s červeným tlačidlom a Poliakom venovali zlatý buzzer.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: joj.sk