Dvojnásobný otec (†32) podľahol korone: Zanechal odkaz pre ženu a deti!

Dátum:

Lekári neustále upozorňujú, že koronavírus je nebezpečný predovšetkým pre seniorov, ktorým hrozí väčšia pravdepodobnosť úmrtia. Ochorenie COVID-19 však rovnako ohrozuje aj mladých ľudí, ktorí nemali doteraz žiadne zdravotné problémy.

Rodina pochádzajúca z amerického štátu Connecticut si v posledných týždňoch prešla náročnými situáciami, ktoré napokon dopadli tragicky. Jonathan Coelho bol pozitívne testovaný na koronavírus, pričom bol koncom marca hospitalizovaný. Pôvodne mali lekári 32-ročného muža iba pozorovať, keďže mal ťažkosti s dýchaním.

Po 28 dňoch od prijatia do nemocnice však dostal dvojnásobný otec srdcový záchvat, ktorý sa mu stal osudným. Pre jeho manželku Katie a deti to bola tvrdá rana, keďže doktori nestrácali optimizmus a boli presvedčení, že mladík respiračné ochorenie prekoná.

Užialená vdova sa neskôr dostala k telefónu Jonathana. Po jeho zapnutí sa jej okamžite objavila poznámka, ktorá bola adresovaná práve jej. Muž tento odkaz napísal v deň hospitalizácie. „Milujem ťa z celého srdca. Dala si mi ten najlepší život, aký som kedy mohol chcieť. Mám také šťastie a som taký hrdý, že som tvoj manžel a otec Braedyna a Penny. Katie, si tá najkrajšia a najstarostlivejšia žena, akú som kedy stretol. Uisti sa, že budeš žiť so šťastím a vášňou, ktorá ma prinútila sa do teba zamilovať. Si pre deti tou najlepšou mamou a to je tá najväčšia vec, akú som kedy zažil,“ napísal.

Zosnulý Američan bol aj milujúcim otcom a pár slov adresoval aj 10-mesačnej Penelope a 2-ročnému Braedynovi. „Povedzte Braedymu, že je mojím najlepším priateľom a som hrdý, že som jeho otec. A nech Penelope vie, že je princezná a že môže mať v živote všetko, čo chce,“ odkázal svojím deťom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: buzzfeednews.com  |  Foto: Facebook/Katie Coelho

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...