Mimoriadne obľúbená relácia Extrémne premeny sa teší na obrazovkách televízie Markíza už zo svojej druhej série. Namotivovaní Slováci, ktorí sa rozhodli zmeniť svoj život k lepšiemu, tu podstupujú náročnú premenu, po ktorej sa z nich stávajú celkom iní ľudia.

Šou Extrémne premeny pomohla už mnohým Slovákom zmeniť svoj život k lepšiemu. Obézni ľudia sa tu pod taktovkou fitness trénera Maroša Molnára majú možnosť chopiť fantastickej príležitosti a pod dohľadom televíznych kamier zatočiť s kilami navyše. Jednou z najmladších účastníčok šou sa iba pred pár týždňami stala 20-ročná Michaela Múcková z Bratislavy, ktorej sa podarilo schudnúť neuveriteľných 82 kilogramov!

Ako bývalá moletka ešte počas svojej premeny priznala, v čase, kedy chudla, bola nezamestnaná, a taktiež sa rozhodla ukončiť štúdium na strednej škole. Do toho, aby sa odhodlala pokračovať, ju však presvedčil Maroš Molnár spolu s Lucid z Nákupných maniačok, ktorá je jej veľkým vzorom. Miška sa totiž rovnako túži stať profesionálnou vizážistkou, no spočiatku si neuvedomovala, že práve škola so zameraním na fotografiu jej v tom môže veľmi pomôcť.

Z brunetky je aj mesiace po premene nádherná žena, pričom svojim výzorom doslova vyráža dych. Ako sa tiež pred pár hodinami pochválila, na veľtrhu krásy sa dokonca stretla so svojim idolom, vizážistkou Luciou “Lucid” Sládečkovou, ktorá ju v premenách previedla základným kurzom líčenia. A musíte uznať, že dievčatá vedľa seba vyzerajú doslova skvele!

Zdroj: IG/michaelamuckovaa, TV Markiza