Multitalentovaná umelkyňa Nela Pocisková je nielen výbornou speváčkou, no taktiež hviezdi v jojkárskom seriáli Nemocnica, kde stvárňuje doktorku Rebeku. Sympatická mamička dvoch detí sa v rámci svojej profesie z času na čas objaví aj pred objektívom fotografa, pričom posledné snímky, ktoré zverejnila, doslova vyrážajú dych!

31-ročná speváčka a herečka Nela Pocisková má za sebou už mimoriadne úspechy nielen pred kamerami, ale aj na doskách, ktoré znamenajú svet. Potom, čo však s partnerom Filipom Tůmom otehotnela so synčekom Hektorom (5) a dcérkou Liankou (3), stiahla sa do úzadia a naplno sa venovala rozrastajúcej sa rodinke.

Dnes je však Nela späť a opäť rozvíja svoju kariéru na televíznych obrazovkách. S príchodom roka 2022 ale hviezda domáceho šoubiznisu trochu bilancovala a ako priznala, pri hľadaní jednej staršej fotografie v počítači narazila na zaujímavé zábery z minulosti. Aj keď sebakriticky zhodnotila, že sa na snímkach pobavila, fanúšikovia mali opačný názor a Nelu podporili množstvom pochvalných komentárov. Spoznali by ste ju na fotkách s kučeravými vlasmi?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/pociskova.nela, panprofesor.markiza