Seriálový Dylan († 52) z Beverly Hills, ktorého zbožňovali ženy po celom svete, náhle odišiel po mŕtvici do hereckého neba. Pred smrťou však ukrýval súkromné tajomstvo, ktoré sa týkalo jeho milostného života.

Luke Perry sa vo svete preslávil ako lámač ženských sŕdc, keď zahviezdil v megaúspešnom seriáli Beverly Hills 902 10, ktorý chystal veľký comeback. Bohužiaľ, osudnou sa mu stala mŕtvica a po niekoľkých dňoch v bezvedomí zomrel v obklopení najbližších ľudí.

Seriálový Dylan si počas života svoje súkromie a rodinný život strážil a na rozdiel od početných škandálov svojich kolegov nebolo o Lukovi príliš často počuť. V roku 1993 si zobral za manželku Rachel Minnie Sharp, s ktorou mal dve deti. Po desiatich rokoch sa rozviedli, no aj táto nepríjemnosť prebehla v pokoji a dvojica ostala po rozvode v priateľskom vzťahu.

Po jeho smrti sa ale prevalilo tajomstvo zo súkromia herca, o ktorom vedel len málokto. Od roku 2017 mal totiž podľa informácii portálu Cheatsheet fešák vážny vzťah so 44-ročnou terapeutkou z Beverly Hills Wendy Madison Bauer, ktorá si zároveň zahrala v niekoľkých seriáloch. Dvojica sa však stihla aj pred Lukovou smrťou zasnúbiť, a tak je dnes už jasné, že plánovali krásnu spoločnú budúcnosť, ktorá sa ale, bohužiaľ, nikdy nenaplní.

Zdroj: cheatsheet.com Foto: Twitter, YouTube