Nie je žiadna novinka, že sa pri tvorbe pesničiek spájajú viacerí umelci. Výnimku nerobí ani raper Ego, ktorého len málokto pozná pod jeho vlastným menom – Michal Straka. Práve on bodoval s odrhovačkou „Žijeme len raz“, ktorá znela z každého rádia denne aj desaťkrát a stala sa akousi letnou hymnou. Takýto úspech sa mu zrejme tak skoro nepodarí prekonať, ale rozhodne nezaháľa a už na nás útočí s novým singlom. A nie je v ňom sám.

Klip je podobným mixom rôznych záberov obyčajných chvíľ, no kamarátov nahradila len jedna slečna. Bývalá superstaristka Monika Bagárová sa v ňom predviedla v najlepšom svetle, dokonca sa ocitla nahá vo vani. Tvorcom je jasné, čo na fanúšikov, najmä z mužského publika, funguje. A mladá speváčka sa rozhodne nemá za čo hanbiť.

Monika je v klipe poriadne sexi
Monika je v klipe poriadne sexi

Vďaka Egovi si vyskúšala aj rap, pretože okrem refrénu vlastne o spev vôbec nejde. Text nás ničím novým neohúri, ide o typický lovesong, v ktorom nám všetkým obaja radia – Neriešme. Úspech z predchádzajúceho obdobia sa ani v spojení s Monikou opakovať nebude, ale aj táto nenáročná romantika neurazí.
[sociallocker]

Zdroj / Foto: Youtube[/sociallocker]